12 000 ₴
10 999 ₴
ПОСИЛЕНИЙ Садовий дитячий Батут LEOBRO Premium Pro 374 см із внутрішньою захисною сіткою 12FT GREEN Батут Зелений
Польща

Занурте вашу дитину у світ радості та активності з Батутом LEOBRO Premium Pro 374 см! Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина насолоджувалася безпечною грою та отримувала максимальне задоволення, цей батут - найкращий вибір!
Безпека на першому місці: Вбудована внутрішня захисна сітка серії Premium Pro гарантує повну безпеку під час стрибків, щоб ви могли бути впевнені, що ваша дитина залишиться в безпеці.

Якість та надійність: Батут LEOBRO Premium Pro виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та надійність.

Легке збирання та зручне використання: Ідеальний розмір - 374 см - для вашої дитини, що дозволяє насолоджуватися грою в будь-який час. Завдяки 72 пружинам він забезпечує відмінну пружність та комфорт під час стрибків. І вам не потрібно турбуватися про вагу - батут призначений для користувачів до 150 кг!

Виготовлено за передовими американськими технологіями: Будьте впевнені в якості та надійності вашого батута.
Ми впевнені у якості нашого продукту, тому надаємо 12 місяців гарантії на матеріали та компоненти при дотриманні правил використання.

-Характеристики Діаметр 374
-Захисна сітка внутрішня
-Вік від 3 років
-Висота рами 80
-Висота сітки 180
-Гарантія 12 місяців
-Кількість ніжок 4
-Кількість пружин 72
-Кількість стійок сітки 8
-Кількість упаковок 1
-Драбинка Є
-Максимальна вага 150 кг
-Мат Матеріал РР, стійкий до УФ та вологи
-Призначення для розваг
-Пружинний чохол Є



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 374 см |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 180 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Зелений |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 374 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сітка | Внутрішня |