10 000 ₴
8 999 ₴
Стіл комп'ютерний GTR VS-130, з надбудовою, ЛДСП, 130×69×140 см, 3 висувні ящики, міцний та надійний

Розміри:
Опис:
Сучасний та практичний стіл, який підходить для роботи, навчання та геймінгу. Продумана конструкція забезпечує максимальний комфорт і функціональність у будь-якій ситуації.
Особливості:
Стіл поєднує стильний дизайн, зручну робочу зону та довговічність – ідеальний для дому або офісу.
Доставка та збірка:
стильні та практичні меблі за демократичними цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 80 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |